خدمات ثبت شرکت

راهکار مشاور

راهکار مشاور جزء بزرگترین و تخصصی ترین ارائه دهنده خدمات ثبتی در ایران می باشد که اولویت خود را بر حداکثر کیفیت و سرعت در خدمات و رضایتمندی مشتریان قرار داده است. راهکار مشاور به عنوان پیشــرو در امور ثبتی، افتخار دارد که در طول سالها فعالیت خود به اشخاص و شرکت‌ها، خدمات خود را به شکل متفاوتی ارائه داده است. تفاوتی که در مدت زمان، قیمت و کیفیت آن نمایان خواهد شد. خدماتی که در سه حوزه ثبت شرکت و تغییرات شرکت ، ثبت برند ، رتبه بندی شرکت ها و اخذ سایر مجوزات قرار می گیرند.

شرکت تجاری عبارت است از سازمانی که بین دو یا چند نفر تشکیل می شود که در آن هر یک سهمی به صورت نقد یا جنس یا کار خود در بین می گذارند تا مبادرت به عملیات تجاری نموده و منافع و زیان های حاصله را بین خود تقسیم کنند. شرکت ها دارای شخصیت جداگانه از شرکاء بوده و راساً دارای حقوق کامل می باشند که در روابط آن با شرکاء و یا اشخاص ثالث و طلبکاران شرکت و طلبکاران شخصی شرکاء تاثیر دارد.
سایر خدمات راهکار مشاور: ثبت انواع شرکتهای ایرانی و ثبت آنلاین و اخذ مجوزهای لازم، ثبت کلیه علائم و برند و اسامی تجاری فارسی و لاتین، ثبت کلیه شرکتهای خارجی و ... .

آماده سازی مدارک

تهیه مدارک و شرایط مورد نیاز برای ارائه درخواست به ثبت شرکت‌ها

مشاوره

هماهنگی و مشاوره با راهکار مشاور جهت یافتن بهترین مسیر

ارسال درخواست

ارسال درخواست در سامانه ثبت شرکت‌ها و پیگیری‌های لازم

نتیجه نهایی

اعلام نظر ثبت شرکت‌ها در مورد نتیجه درخواست

۰۲۱۸۸۳۳۰۳۹۹-۴۰۰    ۰۹۱۲۱۳۹۴۰۷۳

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد راهکار مشاور محفوظ می‌باشد.
طراحی وب سایت